О компании

Su konusunda faaliyet gösteren firmamız Türkiye’de merkez Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde endüstriyel-evsel su arıtım sistemleri, kimyasal su şartlandırması, Havuz Ekipman ve Kimyasalları, atık su arıtmaları ve atık sularda kullanılan üstün özellikli bakteriler konularında uzmanlaşarak, geniş bir sektöre hizmet vermektedir. DETAY KİMYA su şartlandırma konusunda uyguladığı en yeni teknoloji, en ekonomik ve doğru çalışma programı ve en sıkı servis hizmetini başarı ile uygulayarak, kullanıcının istek ve memnuniyetini ön planda tutarak daima en ideal çözümleri üretmiştir.

Bölgelerinde ilk ve tek olmak üzere rakip firmalarından farklı olarak mobil laboratuar araçları ile analiz hizmetini sunarak problemi yerinde en sağlıklı verilerle çözer. Detay Kimya’nın analiz hizmetini bu şekilde profesyonelleştirmesi teknik verilere ne kadar önem verdiğinin bir kanıtıdır.

Firmamız Türkiye çapında vermiş olduğu bu hizmetlerde konusunda uzman elemanları ile bilfiil hizmet vermekte olup çalışma sırasında müşteri ile birebir sıcak ilişkinin sürekli ayakta tutulmasını sağlar. Karşılaşılan problemlerde müşteri ile temas sürekli kılınarak problemin en kısa sürede ortadan kaldırılması sağlanır. Rutin uygulamalarda müşteriye servis verilerek yapılan analizler raporlanır, raporda gerekiyorsa öneriler belirtilir.

Detay Kimya Türkiye’deki su şartlarına uygun olarak geliştirilmiş (hatta gerektiğinde birebir işletmeye özel) su katkılarının üretimini gerçekleştirir ve teknik desteğini verir.

Detay Kimya konusunda uzmanlaşmış personelinin proje, teknik destek ve gözetimi altında her kapasitede tam otomatik arıtım sistemlerinin ( proses, kullanma ve içme suları ile atık su arıtma sistemleri ) toptan satış proje ve uygulamaları ile tüm su problemlerinde süratli, güvenilir hizmet ve servis garantisi vermektedir.

Çözüm Ortağınız Olmayı Diler, Başarılı Çalışmalar Dileriz.